Quality is personal

Contact

Hoofdkantoor

Legaltree
Rapenburg 83
2311 GK Leiden
Postbus 4023
2301 RA Leiden
E info@legaltree.nl
T +31(0)88 040 2100
F +31(0)88 040 2199

Wilt u meer weten over Legaltree?
Belt u dan met Sander Oorthuys +31(0)6 15 44 99 72

Alle kantoren

U kunt ook direct contact opnemen met een van de partners:

Olga van Beijeren
Olga van Beijeren
T +31 88 040 21 10
M +31 6 24 35 17 40
E olga.vanbeijeren@legaltree.nl
Marc van den Berg
Marc van den Berg
T +31 40 248 69 12
M +31 6 57 56 11 33
E marc.vandenberg@legaltree.nl
Christine van den Berg
Christine van den Berg
T +31 88 040 21 60
M +31 6 41 02 98 88
E christine.vandenberg@legaltree.nl
Bieneke Braat
Bieneke Braat
T +31 70 215 92 21
M +31 6 33 97 09 55
E bieneke.braat@legaltree.nl
Eunice Bruyninckx
Eunice Bruyninckx
T +31 182 76 45 76
M +31 6 51 22 01 72
E eunice.bruyninckx@legaltree.nl
Antoinette Collignon
Antoinette Collignon
T +31 88 040 21 20
M +31 6 22 99 22 53
E antoinette.collignon@legaltree.nl
Marjolein Driessen
Marjolein Driessen
T +31 88 040 21 50
M +31 6 11 60 52 81
E m.driessen@legaltree.nl
Liesbeth Driest
Liesbeth Driest
T +31 88 040 21 04
M +31 6 52 02 04 89
E liesbeth.driest@legaltree.nl
Max van Leyenhorst
Max van Leyenhorst
T +31 88 04 02 170
M +31 6 52 66 69 35
E max.vanleyenhorst@legaltree.nl
Mark Lim
Mark Lim
T +31 88 040 21 61
M + 31 6 11 87 41 47
E mark.lim@legaltree.nl
Linda Mantel
Linda Mantel
T +31 088 040 21 55
M +31 6 29 04 02 35
E linda.mantel@legaltree.nl
Sander Oorthuys
Sander Oorthuys
T +31 88 040 21 02
M +31 6 15 44 99 72
E sander.oorthuys@legaltree.nl
Marleen de Putter
Marleen de Putter
T +31 88 040 21 23
M +31 6 48 46 76 59
E marleen.deputter@legaltree.nl
Willemijn Ritsema van Eck
Willemijn Ritsema van Eck
T +31 88 040 21 24
M +31 6 53 29 41 85
E w.ritsemavaneck@legaltree.nl
Pia Schmelzer
Pia Schmelzer
T +31 88 040 21 30
M +31 6 46 25 32 72
E pia.schmelzer@legaltree.nl
Olav Schmutzer
Olav Schmutzer
T +31 88 040 21 51
M +31 6 46 26 10 49
E olav.schmutzer@legaltree.nl
Simona Tiems
Simona Tiems
T +31 88 040 21 22
M +31 6 12 50 43 44
E tiems@legaltree.nl
Irene Verheijen
Irene Verheijen
T +31 88 040 21 31
M +31 6 19 84 28 92
E irene.verheijen@legaltree.nl
Bart Wilton
Bart Wilton
T +31 88 040 21 40
M +31 6 51 43 35 49
E bart.wilton@legaltree.nl

Routebeschrijving


Grotere kaart weergeven